Złomowanie aut Wrocław

Kasacja samochodów

Firma AutoGTA oferuje Państwu skup samochodów, pojazdów nadających się do złomowania i kasacji. Osobowe, dostawcze, ciężarowe i inne.

Złomowanie pojazdów i samochodów Wrocław

Firma AutoGTA oferuje Państwu skup aut i innych pojazdów nadających się jedynie do złomowania i kasacji. Złomujemy samochody osobowe, dostawcze, auta ciężarowe, pojazdy specjalistyczne. Auta do złomowania skupujemy na terenie Wrocławia i okolic.

Zapewniamy bezpłatny dojazd i odbiór pojazdu. Gwarantujemy prawidłowe załatwienie wszelkich formalności związanych ze złomowaniem samochodu. Wystawiamy wszelkie konieczne zaświadczenia umożliwiające jego wyrejestrowanie w Wydziale Komunikacji i rozwiązanie umowy ubezpieczenia OC.

Przed złomowaniem każdy samochód jest osuszany z wszelkich płynów, które zostają przez nas zutylizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.

Kasacja aut Wrocław

Jeśli posiadają Państwo pojazd, który jest niepotrzebny, zajmuje miejsce na podwórku, koszty naprawy przewyższają jego wartość – oferujemy kasację aut za gotówkę i odbiór własnym transportem.

Warto pamiętać o konieczności opłacania obowiązkowego ubezpieczenia oc, nawet gdy pojazd nie jest użytkowany. Skupujemy wszelkie samochody nie nadające się do dalszej eksploatacji:

  • auta uszkodzone,
  • powypadkowe,
  • stare,
  • zużyte,
  • wyeksploatowane,
  • spalone,
  • zdekompletowane,
  • bez aktualnych opłat,
  • bez dowodu rejestracyjnego itp.

Skup i kasacja aut po zalaniu

Powodzie stosunkowo często nawiedzają nasz kraj. Jeśli w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia Państwa samochód uległ zalaniu, to zwykle nie nadaje się już do użytku. Wówczas próżnym jest szukanie na niego chętnego klienta. Aby go szybko sprzedać za przyzwoite pieniądze, warto zadzwonić do naszej firmy i zapytać, jaką cenę możemy Państwu zaproponować. Płacimy gotówką lub przelewem.

Skup i kasacja aut po pożarze

Samochody, które spłonęły w wyniku pożaru, są już wrakami nie nadającymi się do dalszego użytkowania. Mimo wszystko prowadzimy skup aut po pożarach, przeznaczając wraki na złomowanie. W tym przypadku również dopełniamy niezbędnych formalności, zapewniamy własny transport i płacimy za pojazd gotówką lub przelewem prosto na Państwa konto.

Chcesz sprzedać
swój samochód?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?
Nie chcesz naprawiać uszkodzonego auta?
Potrzebujesz gotówki?