Skup aut używanych

Planujesz sprzedaż swojego używanego auta? Jest zadbane, w świetnym stanie, w związku z czym oczekujesz atrakcyjnej ceny? A może samochód posiada mankamenty lub usterki i wolałbyś/ wolałabyś nie ryzykować inwestowania pieniędzy w jego naprawę? Przeczytaj i dowiedz się jakie są zalety sprzedaży samochodu w firmie AutoGTA.

Jakie auta używane skupujemy?

Oferujemy skup aut używanych we Wrocławiu i okolicach oraz na Dolnym Śląsku. Niektóre samochody skupujemy również w innych województwach. Samochody kupujemy od osób prywatnych oraz od firm. W AutoGTA możesz w prosty sposób i w naprawdę krótkim czasie sprzedać swój samochód. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, co przekłada się na zadowolenie klienta i atrakcyjne ceny.

Skupujemy auta ze wszystkich segmentów oraz roczników – nowsze, starsze, roczne, kilkuletnie i kilkunastoletnie. Samochody osobowe, busy dostawcze i osobowe, pojazdy typowo dostawcze do 3,5t, wybrane samochody ciężarowe i pojazdy specjalne. Skup samochodów dotyczy aut w każdym stanie, tych zadbanych, ale również z usterkami i mankamentami. Zapewniamy bezpłatną wycenę pojazdu.

W przypadku aut uszkodzonych lub sprawnych, ale posiadających usterki często ich naprawa celem późniejszej sprzedaży jest najzwyczajniej dla właściciela nieopłacalna. Przyczyną takiego stanu rzeczy są aktualne ceny części zamiennych oraz wysokie ceny usług serwisowych, nawet w nieautoryzowanych serwisach. Dlatego bardzo często rozsądniejszym wyjściem jest sprzedaż pojazdu w trochę niższej cenie, ale bez ponoszenia dodatkowych kosztów, poświęcania czasu i nerwów na serwisowanie samochodu.

Skup samochodów używanych – nasze atuty

Bardzo ważna jest dla nas renoma, dlatego dbamy o najwyższą jakość obsługi. Wycena, obsługa i transakcja skupu samochodów przeprowadzana jest bardzo sprawnie ze szczególną dbałością o kwestie formalne.

Przy sprzedaży pojazdu formę płatności wybiera klient, oferujemy:

  • płatność gotówką,
  • przelewem natychmiastowym,
  • wypłatę bezpośrednio w banku.

Wycena i sprzedaż samochodu używanego możliwa jest w siedzibie naszej firmy lub bezpośrednio u klienta- bezpłatnie dojeżdżamy we wskazane miejsce. Wstępną wycenę samochodu przekazujemy przez telefon, e-mail lub za pośrednictwem zamieszczonego na naszej stronie formularza wyceny online. W przypadku Twojej decyzji o sprzedaży samochodu transakcję możemy przeprowadzić na miejscu- szybko i sprawnie. Naturalnie dysponujemy auto lawetami, które zapewniają sprawny i bezpłatny transport samochodów.

Innym, ogromnym atutem skorzystania z usług skupu aut AutoGTA jest brak odpowiedzialności po sprzedaży pojazdu. Sprzedając samochód bezpośrednio osobie fizycznej należy pamiętać o odpowiedzialności sprzedawcy z tytułu rękojmi. Czas jej trwania wynosi dwa lata – w tym okresie nabywca może zgłosić ujawnione po sprzedaży usterki. Kupujący w tym okresie może żądać odstąpienia od umowy i zwrotu zapłaconej ceny, naprawy lub obniżenia ceny pojazdu.

W obecnych czasach kupujący co raz śmielej korzystają z tego prawa co często kończy się sprawą w sądzie. Sprzedając swój samochód w skupie aut AutoGTA możesz spać spokojnie. W interpretacji prawa jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się odkupem samochodów, musimy posiadać wiedzę i doświadczenie w branży, w związku z czym praktycznie znika Twoja odpowiedzialność za ujawnione po sprzedaży usterki.

Skup aut używanych – obszar naszego działania

Skup aut AutoGTA dotyczy obszaru: dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, lubuskie. W przypadku aut do 10 lat z innych województw- zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

Skup aut używanych prowadzimy w poniżej wymienionych miastach:

Wrocław, Legnica, Lubin, Wałbrzych, Jelenia Góra, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Strzegom, Jelcz- Laskowice, Złotoryja, Boguszów- Gorce, Ząbkowice Śląskie, Trzebnica, Chojnów, Brzeg Dolny, Strzelin, Wołów, Góra, Milicz, Kowary, Syców, Bystrzyca Kłodzka, Kudowa- Zdrój, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Lwówek Śląski, Siechnice, Ziębice, Chocianów, Pieszyce, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Żarów, Twardogóra, Żmigród, Bierutów.

Jeśli chcesz uzyskać bezpłatną wycenę skupu samochodu zapraszamy do kontaktu:

  • przez formularz kontaktowy
  • wiadomość e-mail
  • kontakt telefoniczny +48 730 117 117
  • wiadomość SMS lub WhatsApp +48 730 117 117

Chcesz sprzedać
swój samochód?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?
Nie chcesz naprawiać uszkodzonego auta?
Potrzebujesz gotówki?