Skup aut uszkodzonych

Każdy samochód prędzej czy później ulega uszkodzeniu. Czasem jest to niewielka usterka, czasem poważna awaria. Niestety, ceny części zamiennych i usług serwisowych osiągają dzisiaj bardzo wysoki poziom względem wartości pojazdów. W związku z tym od naprawy i dalszej eksploatacji pojazdu znacznie atrakcyjniejsze mogą okazać się jego korzystna sprzedaż i zakup nowego auta. Warunkiem tu jest, by sprzedaż auta odbyła się szybko i bezproblemowo, a uzyskana cena była atrakcyjna. A w przypadku samochodu uszkodzonego nie jest to łatwe. Chyba, że skorzysta się z naszej oferty skupu aut uszkodzonych za gotówkę!

Skup samochodów uszkodzonych – nasza oferta

Oferujemy skup aut uszkodzonych bez względu na rodzaj i wielkość uszkodzeń. Pojazdy nadające się do naprawy skupujemy z obszaru całego Dolnego Śląska, a nawet ościennych województw. Wyjątek stanowią tu samochody uszkodzone z najstarszych roczników o bardzo niskiej wartości, których skup, ze względu na koszt transportu, jest nieopłacalny. Takie pojazdy, jak i auta nie nadające się do naprawy, skupujemy jedynie z terenu Wrocławia i jego najbliższych okolic.

Nie ograniczamy się jedynie do skupu samochodów osobowych. Chętni odkupimy także uszkodzone auta dostawcze, wszelkiego rodzaju busy oraz samochody ciężarowe, a także pojazdy specjalistyczne. Nawet te nadające się jedynie do złomowania i kasacji.

Wszystkich zainteresowanych sprzedażą uszkodzonego auta zapraszamy do przesłania nam danych i zdjęć pojazdu. Można to zrobić drogą telefoniczną, mailowo lub przez znajdujący się na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy. Na ich podstawie przedstawimy bezpłatnie wstępną wycenę. Gdy ta okaże się atrakcyjną, ustalimy termin w którym nasza ekipa dojedzie do sprzedającego, przeprowadzi ostateczną wycenę i sfinalizuje transakcję.

Wszystko odbywa się sprawnie i szybko. Umowę przygotowują na miejscu nasi pracownicy – wystarczy ją tylko podpisać. Załatwiamy także wszystkie niezbędne formalności urzędowe. Wypłata należności odbywa się zaraz po podpisaniu umowy gotówką lub przelewem natychmiastowym na konto sprzedającego.

Zakupiony pojazd odbieramy własnym bezpłatnym transportem. Darmową są także dojazd do klienta i przeprowadzana na miejscu szczegółowa wycena. Nawet wtedy, gdy nie dojdzie do zawarcia transakcji.

Bezproblemowy skup aut uszkodzonych. Korzystne ceny przy minimum formalności

Zawsze staramy się działać tak, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z zawieranych z nami transakcji. Przede wszystkim przedstawiamy rzetelne wyceny oferowanych pojazdów. Jedne z najkorzystniejszych w całym województwie dolnośląskim. Staramy się także ograniczyć do minimum formalności wiążące się z zakupem/sprzedażą. Sporządzamy umowę, przejmujemy na siebie formalności urzędowe itp. Tak by nawet w kwadrans po przybyciu naszej ekipy do klienta mógł się on cieszyć pozbyciem się problemu z niesprawnym autem otrzymaną za nie gotówką.

Chcesz sprzedać
swój samochód?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?
Nie chcesz naprawiać uszkodzonego auta?
Potrzebujesz gotówki?