Skup aut klasy premium

Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę, że jego auto nie będzie służyło mu wiecznie i przyjdzie moment, w którym trzeba będzie zamienić je nowszy model. Dotyczy to wszystkich klas samochodów, także tych luksusowych, klasy premium. Z nabyciem nowego pojazdu wiąże się jeden problem. Co zrobić ze starym autem.

Oczywiście każdy właściciel chciałby je szybko i korzystnie sprzedać, a uzyskane środki przeznaczyć na zakup nowego samochodu. Z samochodami niższych klas nie ma w tym względzie wielkich problemów. Jednak auta luksusowe i klasy premium, nawet te używane, mają wysokie ceny, co znacząco zawęża krąg potencjalnych klientów i wydłuża czas sprzedaży. Niejednokrotnie na wiele miesięcy.

Do kłopotów z zamrożeniem środków na zakup nowego samochodu dochodzi jeszcze problem kosztów ponoszonych przez właściciela, gdy auto oczekuje na sprzedaż. W tym czasie właściciel musi ponosić koszty serwisu, podobnie jak ubezpieczenia OC i AC. A nie są to kwoty małe w przypadku aut klasy premium. Czy jest inne wyjście? Oczywiście! Wystarczy skorzystać z oferty naszego Skupu Aut Luksusowych!

Jakie auta luksusowe skupujemy?

Swój samochód używany wyższej klasy możesz sprzedać szybko, sprawnie i przede wszystkim bez ponoszenia odpowiedzialności za jego stan techniczny. Skupujemy pojazdy z każdego rocznika wszystkich praktyczne marek produkujących auta klasy premium. Przeszkodą w zakupie nie jest stan techniczny pojazdu. Skupujemy zarówno samochody w pełni sprawne i zadbane, jak i auta uszkodzone i niesprawne mechanicznie, wymagające gruntownego serwisu, powypadkowe, a nawet te przeznaczone do złomowania i kasacji.

Skup aut klasy premium – nasza procedura

Chcąc sprzedać samochód skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy. Zaproponujemy wtedy wstępną wycenę. Jeżeli będziesz zainteresowany, ustalimy dogodny dla Ciebie termin, w którym nasza ekipa dojedzie do Ciebie. Na miejscu zostanie przeprowadzona ostateczna wycena. Jeżeli zaproponowana kwota okaże się zadowalająca, finalizacja transakcji potrwa dosłownie kilkanaście minut.

Wszelkie dokumenty nasi pracownicy przygotują na miejscu, Ty będziesz musiał je tylko podpisać. Załatwiamy także wszelkie dodatkowe formalności (wyrejestrowanie, przerejestrowanie, nowe OC itp.). Należność za zakupione auto wypłacimy Ci od reki gotówką. Lub, jeżeli takie będzie Twoje życzenie, przelejemy ją na Twoje konto przelewem natychmiastowym. Zakupione auto odbieramy własnym, bezpłatnym transportem. Nie poniesiesz też żadnych kosztów w przypadku, gdyby transakcja nie doszła do skutku. Dojazd do klienta jest darmowy.

Skup samochodów luksusowych – obszar naszego działania

Podstawowym obszarem na którym działamy jest Wrocław i jego najbliższe okolice. Nie oznacza to jednak, że z naszej oferty mogą jedynie skorzystać posiadacze aut z Wrocławia oraz pobliskich miast, jak Oleśnica, Trzebnica, Oława czy Brzeg Dolny. Naszą ofertę kierujemy do posiadaczy samochodów z terenu całego Dolnego Śląska, a w przypadku aut najdroższych także sąsiadujących z województwem dolnośląskim regionów, jak województwa lubuskie czy opolskie.

auto klasy premium

Chcesz sprzedać
swój samochód?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?
Nie chcesz naprawiać uszkodzonego auta?
Potrzebujesz gotówki?