Skup samochodów firmowych i poleasingowych

Wiele firm posiada w swojej flocie samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe lub pojazdy specjalne. Zazwyczaj pojazdy te są leasingowane. Co parę lat, po zakończeniu leasingu firmy wymieniają pojazdy na nowe. Naturalnie niepotrzebny już poleasingowy samochód stanowi jakąś wartość, zatem zostaje przeznaczony do zbycia.

Bezpośrednia sprzedaż auta osobie prywatnej wiąże się z przeprowadzeniem serwisu i przygotowaniem auta do sprzedaży, dotarciem do potencjalnych klientów, ich czasochłonnej obsłudze i przede wszystkim z odpowiedzialnością z tytułu rękojmi po sprzedaży pojazdu. Dlatego racjonalnym rozwiązaniem jest sprzedaż samochodów poleasingowych do skupu aut.

Skup samochodów poleasingowych – oferta AutoGTA

Wychodząc naprzeciw potrzebom małych, średnich i dużych firm oferujemy skup samochodów poleasingowych, osobowych i dostawczych, aut ciężarowych i pojazdów specjalnych na terenie nie tylko Wrocławia i okolic. Obszar naszego działania obejmuje całe województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie, lubuskie, opolskie, wielkopolskie. Zakupimy auta z wszystkie roczników, w każdym stanie. Skupujemy pojedyncze samochody oraz większą ilość pojazdów jednorazowo.

Oferujemy atrakcyjne ceny odkupu pojazdów, gwarantujemy sprawną i profesjonalną transakcję sprzedaży samochodów używanych. Płatność na rachunek bankowy przelewem natychmiastowym realizowanym w kilka minut, ewentualnie płatność gotówką (w przypadku gotówki ograniczenie kwotowe wg przepisów). W celu otrzymania oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub przez formularz wyceny samochodu.

Przejęcie leasingu – skup samochodów w trakcie trwania umowy leasingowej

Oferujemy firmom również możliwość sprzedaży samochodu z trwającą umową leasingu. Sprzedaż – odstępne. Oferujemy przejęcie leasingu z czynnymi umowami na podstawie cesji leasingu. To jedyny sposób na otrzymanie pieniędzy za leasingowany pojazd, gdyż sprzedać go w trakcie trwania umowy leasingowej nie można – właścicielem jest leasingodawca, a nie leasingobiorca, czyli użytkownik auta. Jest to możliwe dopiero po zakończeniu umowy i wykupie.

Chcesz sprzedać
swój samochód?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?
Nie chcesz naprawiać uszkodzonego auta?
Potrzebujesz gotówki?