Skup aut powypadkowych

Szkody komunikacyjne zdarzają się codziennie. Wypadki, stłuczki czy inne uszkodzenia samochodu. Naprawa auta powypadkowego to zazwyczaj duże koszty ze względu na wysokie ceny usług blacharskich i lakierniczych, do tego przedsięwzięcie naprawy samochodu powypadkowego w większości przypadków jest mocno czasochłonne i wymaga transportu samochodu lawetą.
Naszą odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku jest skup aut powypadkowych i uszkodzonych.

Skup samochodów powypadkowych – nasza oferta

Oferujemy skup samochodów po szkodach komunikacyjnych. Skupujemy auta powypadkowe i uszkodzone, zarówno po niewielkich stłuczkach, jak i większych wypadkach. Obszarem naszego działania jest całe województwo dolnośląskie. Jednak samochody powypadkowe starszych roczników, nienadające się już do naprawy, ze względu na ich niewielką wartość, skupujemy jedynie na terenie Wrocławia i najbliższych okolic.

By otrzymać wstępną, bezpłatną wycenę wystarczy przesłać dane i zdjęcia pojazdu. Skontaktować z nami można się telefonicznie, mailowo lub poprzez dostępny na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy. Ostateczna wycena i finalizacja transakcji odbywa się u klienta, do którego w dogodnym dla sprzedającego terminie dojeżdża nasza ekipa.

Należność za zakupione auto wypłacamy zaraz po podpisaniu umowy w gotówce, lub przelewamy ją na konto sprzedającego przelewem natychmiastowym. Samochód odbieramy własnym transportem. Dojazd do klienta, wycena oraz odbiór pojazdu są zawsze bezpłatne i nawet w przypadku, gdy nie dojdzie do finalizacji zakupu, właściciel samochodu nie ponosi żadnych kosztów.

Skup aut powypadkowych – atrakcyjne wyceny i minimum formalności

Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom maksymalną satysfakcję z zawieranych transakcji. Zarówno pod względem finansowym, jak i ich szybkiego i bezproblemowego przeprowadzenia. Oferujemy jedne z najwyższych i najbardziej atrakcyjnych cen na całym Dolnym Śląsku, a cały proces związany ze sporządzeniem umowy i czynnościami urzędowymi bierzemy na siebie. Sprzedającemu wystarczy złożyć podpis i odebrać gotówkę.

Dodatkowo naszym klientom sprzedającym auta powypadkowe i uszkodzone, wraz z naszym partnerem ds. odszkodowań, oferujmy profesjonalną, kompleksową obsługę szkód komunikacyjnych. Dochodzenie należnego odszkodowania z ubezpieczenia oc lub ac, zapewnienie samochodu zastępczego, wycena- kosztorys niezależnego rzeczoznawcy.

Chcesz sprzedać
swój samochód?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?
Nie chcesz naprawiać uszkodzonego auta?
Potrzebujesz gotówki?