Skup aut za gotówkę

Przy sprzedaży używanego samochodu niejednokrotnie sprzedającemu zależy przede wszystkim na szybkiej finalizacji transakcji i otrzymaniu gotówki do ręki. Niestety, samodzielne poszukiwanie nabywcy jest czasochłonne. Czas znalezienia nabywcy wydłuża się, gdy auto jest w nie najlepszym stanie technicznym, niesprawne, uszkodzone czy wręcz po wypadku.

Nie każdy sprzedający może sobie na taką zwłokę pozwolić. Dodatkowo sprzedaż auta osobie prywatnej wiąże się, pomijając sam proces uciążliwych negocjacji, z odpowiedzialnością sprzedającego za stan pojazdu już po jego sprzedaży. Czy można uniknąć tych wszystkich kłopotów ? Oczywiście. Wystarczy skorzystać z naszej oferty – skupu samochodów używanych za gotówkę!

Skup aut używanych za gotówkę – nasza oferta

Działamy według zasady „Kupimy każde auto”. Skupujemy samochody nowe i stare. Luksusowe i te niższych klas. W praktycznie dowolnym stanie technicznym. Zarówno te w pełni sprawne i zadbane, jak i auta uszkodzone, niesprawne, wymagające remontu. Interesują nas także auta powypadkowe, a nawet te nadające się jedynie do złomowania i kasacji. Za wszystkie płacimy natychmiast po podpisaniu umowy. Sprzedający otrzymuje gotówkę do ręki lub, gdy takie jest jego życzenie, należność przelewamy na jego konto bankowe przelewem natychmiastowym.

Sprzedaż samochodu za gotówkę w naszym skupie

By sprzedać naszej firmie auto, wystarczy się z nami skontaktować. Klient może to zrobić telefonicznie, mailowo lub skorzystać z formularza kontaktowego. Na podstawie przekazanych informacji przedstawimy wstępną wycenę. Jeżeli nasza wstępna oferta zainteresuje sprzedającego, ustalamy dogodny dla klienta termin, w którym nasza ekipa pojawi się u niego, by sfinalizować transakcję.

Na miejscu u klienta nasi specjaliści dokonają szczegółowej wyceny pojazdu i przedstawią ją sprzedającemu. Gdy strony dojdą do porozumienia, przygotują wszystkie potrzebne dokumenty. Sprzedającemu pozostaje jedynie złożenie podpisu i odbiór gotówki. W przypadku, gdy nasza oferta zostanie jednak odrzucona, klient nie ponosi z tego tytułu żadnych kosztów. Wycena oraz sam dojazd do klienta są zawsze bezpłatne. Zakupiony pojazd odbieramy własnym, bezpłatnym transportem.

Skup samochodów za gotówkę Wrocław i województwo dolnośląskie

Siedzibą naszej firmy jest Wrocław, więc naturalnym jest, że właśnie Wrocław i jego najbliższe okolice to główny obszar naszego działania. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego terenu. Z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko posiadacze aut z Wrocławia czy najbliżej położonych miast (Trzebnica, Oława, Katy Wrocławskie, Oleśnica, Brzeg Dolny). Chętnie kupimy za gotówkę auta od osób z innych miejscowości całego Dolnego Śląska. A nawet z sąsiednich województw, lubuskiego, opolskiego i wielkopolskiego. W tym ostatnim przypadku interesują nas jednak jedynie samochody najdroższe. Koszty dojazdu jakie ponosimy sprawiają, że skup tańszych modeli staje się w przypadku znacznych odległości nieopłacalnym.

Chcesz sprzedać
swój samochód?

Zależy Ci na szybkiej sprzedaży?
Nie chcesz naprawiać uszkodzonego auta?
Potrzebujesz gotówki?